Mentoring

Sortuj produkty
sortuj wg :

Mentoring 1:1 -Przywróć swoją miesiączkę oraz  relację z jedzeniem - naturalnie!

 

 

Jeśli chcesz...

 

 • przywrócić swoją miesiączkę naturalnie,                                                                                                
 • przestać ciągle myśleć na temat jedzenia,
             
 • przytyć, żeby odzyskać okres,
                             
 • przestać zasługiwać na jedzenie,
                                                  
 • przytyć i cieszyć się zdrowiem,
 • mieć kogoś kto pomoże Ci naprawić swoją relację z jedzeniem oraz przywrócić miesiączkę

 

To moja współpraca jest dla Ciebie!

 

 

 

 

Co osiągniesz podczas naszej współpracy?

 

 1. Przestaniesz się bać kalorii i nauczysz się racjonalnego odżywiania. To podstawa, jeśli chcesz cieszyć się życiem i nie zajmować się myśleniem o tym co zjesz 24/7.
 2. Polepszysz swoją relację z jedzeniem, dzięki czemu o wiele łatwiej będziesz sięgała po produkty, które lubisz. Takie jak na przykład w moim przypadku Oreo. Nie tyjemy od konkretnego produktu w tłuszcz i chcę Ciebie tego nauczyć.
 3. Zminimalizujemy natrętne myśli o jedzeniu, dzięki ćwiczeniom i pracy nad schematami myślowymi na jego temat podczas naszych cotygodniowej sesji, która będzie trwała 45 minut. Na niej będziemy skupiać się na obszarach, które wymagają u Ciebie poprawy, żebyś mogła cieszyć się miesiączką i zdrową relacją z jedzeniem.

 4. Przełamiesz swoje schematy dotyczące jedzenia i zaczniesz podchodzić do niego na luzie. A o to właśnie chodzi!

 5. Zdobędziesz podstawy i fundamenty, dzięki którym po skończeniu naszej współpracy będziesz wiedziała co dalej robić, żeby przywrócić swoją miesiączkę. Podczas naszej współpracy nie zawsze uda się na 100% dojść do momentu, kiedy pojawi się chociaż plamienie, ale gwarantuję Ci, że nasza praca przyśpieszy jej powrót do Ciebie. Żeby miesiączka wróciła potrzeba czasu i to niestety od nas nie zależy, kiedy to nastąpi. Jednak małe kroki = duże efekty. A mentoring jest takim małym kroczkiem, który przybliży Ciebie do odzyskania okresu naturalnie! 

 

 

45 minutowa sesja przeprowadzona online (1 w tygodniu): Przepracujemy błędne schematy, przekonania na temat jedzenia, wagi oraz miesiączki, które blokują Ciebie przed odzyskaniem cyklu oraz zdrowej relacji z jedzeniem.

 

Afirmacje oraz praca nad myślami: Dzięki wspólnie ustalonym afirmacją oraz myślami, które warto wypowiadać na głos, jak chodzi o jedzenie, przestaniesz odczuwać napięcie związane z nim oraz łatwiej nauczysz się jeść bardziej intuicyjnie niż zachowawczo, jak jadłaś do tej pory.

 

 Skupimy się na relacji z jedzeniem i zobaczymy jakich produktów unikasz i co jest tego powodem.

 

Zadania: Co tydzień dostaniesz ode mnie zadanie ,,do domu'', dzięki któremu jeszcze bardziej przepracujesz swój problem oraz przybliższysz się do uzyskania lepszej relacji z jedzeniem i przywrócenia miesiączki naturalnie. Dzięki temu również poznasz schematy i powody, dla których tak długo byłaś w zaburzeniach odżywiania lub miesiączkowania.

 

BONUS!!!

 

+ dzienniczek żywieniowy do wypełnienia

+ dziennik natrętnych myśli dotyczący jedzenia

+ lista badań hormonalnych do zrobienia

+ kalkulator owulacji

 

 

 

 

Jeśli mi zaufasz dostaniesz ode mnie całe moje zaangażowanie w Twoją przemianę! Nie mogę obiecać Ci, że dostaniesz na 100% miesiączkę, ALE jeśli:

 • będziesz pracowita
 • będziesz robić zadanie domowe
 • będziesz słuchać się moich wskazówek

Na pewno Tobie się uda! Gwarantuje Ci to ❤

 

To co? Zaczynamy współpracę?????

 

 

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl